Adobe Photoshop ile para kazanmak! – Retoucher ne demek, nasıl olunur?

https://i.ytimg.com/vi/nlGw6vn1jKo/hqdefault.jpgShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, Adobe Photoshop ile meslek haline gelmiş bir özellikten bahsedeceğiz. Adobe Photoshop kullanarak Retoucher olabilir, yahut bu program ile kendinize yatırım yaparak farklı yetenekler kazanabilirsiniz. Peki bu iş nasıl olacak, Photoshop ile neler yapılabilir?

Koray Birand YouTube kanalı:https://www.youtube.com/channel/UCKexPzIpGjE3ynXtbqWVs0A

youtube.com/c/TechDataEurope kanalını da takip edin! #techdata #adobe

Photoshop’a gelen yenilikleri takip edin: https://helpx.adobe.com/tr/photoshop/using/whats-new.html

#techdata #adobe

Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede sayısal fotoğraf işleme yazılımı. Aslında herkesin internette farklı görsel oluşturma programı olarak bildiği Photoshop, birçok kişiye farklı kazanımlar sağlatabiliyor. Bu kazanımlar hem günlük hayatta hem de profesyonel hayatta bizlere fayda ve getiri sağlayabiliyor. Adobe’un bize birçok fayda sağlayacak programlarından bir tanesi olan Photoshop’u öğrenmenin faydalarına bu videomuzda değindik. Photoshop kullanarak bir görseli tamamen değiştirebilir, manipüle edebilirsiniz. 

Adobe hakkında farklı videolar ile karşınıza çıkmaya devam ederken, sizler de kanalımıza abone olmayı unutmayın. Ayrıca YouTube videomuzun altına, gelecek yeni videolar hakkında fikirlerinizi belirtebilirsiniz. İyi seyirler!

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

View Original Source Here

31 thoughts on “Adobe Photoshop ile para kazanmak! – Retoucher ne demek, nasıl olunur?

 • February 4, 2021 at 21:27
  Permalink

  Ben bu mesleği çok seviyorum kendmi nasıl geliştirebilirim diye düşünüyordum ve bu video ilr karşılaşmak bana çok iyi geldi çok teşekkür ederim 🙂

 • February 4, 2021 at 21:27
  Permalink

  40 yaşından sonra kendi keyfim için photoshop öğrendim, çok ileri düzeye kadar da ilerledim. Görenler hangi kurslara gittiğimi, kimden ders aldığımı soruyorlar oysa herşeyi youtubedan öğrendim. Ancak kaynakların çoğu ingilizce olduğu için tüm editleme ve fotoğraf jargonunun ingilizcesini öğrendim, türk bir profesyonelle anlaşmak bu yüzden bazen zor olabiliyor. Terimlerin ingilizcesini kullanınca da ukalalık gibi algılanıyor. Ama özetle herhangi bir konuya merakınız varsa youtube müthiş bir kaynak.

 • February 4, 2021 at 21:27
  Permalink

  Belki birilerine bir faydam dokunur!
  Arkadaşlar, aylar önce bir video sayesinde mobil telefondan kazım yapma imkanı veren Pi coini tanıdım, kendisi; "şuan bedava ileride prim yapma potansiyeli yüksek bir coin, mutlaka uygulamayı indirin kaybedecek hiçbir şey yok"

  Gerçekten kaybedecek hiçbir şey yok, 3 aydır mobil telefondan Pi coin kazımı yapıyorum, ne kadar biriktirdiğim bende kalsın 🙂 1,5 sene önce projeye başlanmış ve seneye borsaya açılacağı söyleniyor, gerçekten çok hızlı büyüyor mutlaka dikkate alınması gereken bir coin Pİ.

  180 ülke de 7+ milyon kullanıcı Pi kazımı yapıyor ve bu sayı günden güne artıyor,

  Apple store/Play store'dan uygulama indirilebiliyor.

  Programın arayüzü çok kolay, ad/soy ad/kullanıcı adı/telefon/şifre bu bilgilerinizi girmeniz şimdilik yeterli, Program için de chat bölümü de bulunuyor burada Yabancı/Türk kullanıcılar ayrı ayrı bulunur, istediğiniz soruya anında cevap alabileceğiniz kadar faal bir platform.

  Pİ ye üye olabilmeniz için mutlaka Pİ kullanıcısı birinin referansı gerekir.

  Son adımda "WHO INVITED YOU" diye sorduğu zaman "hasandemirrel" beni yazabilirsiniz.

  Okuduğunuz için teşekkür ederim.

 • February 4, 2021 at 21:27
  Permalink

  Hakkı Bey, videolardan gördüğüm kadarıyla kaliteli giyinmeyi seviyorsunuz. Ancak şu anki giydiğiniz gibi markası belli olmayan tişörtler tercih etmenizi tavsiye ederim. Youtuber'larda markanin belli olması itici duruyor, Kenzo gibi.

 • February 4, 2021 at 21:27
  Permalink

  abi ne meslek seçiceğim konusunda çok karasızım bilişime böyle photoshop işlerine meraklıyım ama aynı zamanda olduğum meslekte büyümek gelişmek istiyorum lütfen yorumuma duyarsız kalma

 • February 4, 2021 at 21:27
  Permalink

  Bide telefondan 2020 nin en iyi Video montaj programı hakkında bilgi verseler iyi olacak Like atın görsünler

 • February 4, 2021 at 21:27
  Permalink

  Bu videoyu bazı işverenlere izletmek gerekiyor. Çünkü onlara göre hem fotoğrafı çekeceksin hem de rötuş yapacaksın. Yani sizden her şeyi yapmanızı bekliyorlar. Halbuki bir program yetkinliğiyle neler neler yapılabiliyor. Bunu da bu video çok iyi özetlemiş

 • February 4, 2021 at 21:27
  Permalink

  @Hakkı Alkan hocam rica ediyorum mi note 10 ultra hakkında bir video yapabilirmisin neden mi 10 pro 108 mgp iken ultra modülü 48 mgp ve 7 katmanlı lens nedemek bu işin erbabı olarak aydınlatın bizi size zahmet

Leave a Reply